SYKP Kadın Meclisi: Tecavüzcüler, erkek egemen düzeninizin temsilcileridir

Sokakta olduğumuz her anda, sırf kadın olduğumuz için herhangi bir sebeple, taciz/tecavüz veya öldürülmek tehditi ile yüzleşir hale geldik!
Erkek egemen düzeninizi, her yeni güne yeni tecavüzleri sığdırarak sürdürüyorsunuz!

Kadını evine, aile içine, anneliğe, köleliğe hapseden tüm politikalar ve toplumsal normlarınız ile kadının özgür ve eşit bir yaşam sürmesi önünde engel koyuyorsunuz!
Kadınları, sorgulamadan evlenmesi gereken kuluçka makinesine erkekler için erkeklerin isteklerine göre yaşayan et parçasına indirgiyorsunuz!
Gece sokaklarda dolaşan, alkol alan, kahkaha atan, dondurma yiyen, mini etek giyen, kırmızı ruj süren kadına tecavüzü meşru gören zihniyetiniz cezasız kalmayacak!
Kadınların bedeni ve emeği üzerinden yükselerek özgürleşmemize engel olmak isteyen erkek egemen düzeninizin temsilcileri; katil, tecavüzcü ve pedofilileri ifşa etmeye devam edeceğiz!

DünBağdat Caddesi’nde E.B.F’ye tecavüz eden erkekle, N.Ç.’ye tecavüz eden 26 erkek ve Özgecan’ı öldüren erkekler erkek egemen düzeninizin temsilcileri!
Geceler de bizim sokaklar da!

Katil, tecavüzcü ve pedofililerin beslenip cesaret bulduğu barbar erkek egemen düzeni devirmek ve sömürüsüz yaşam için direniyoruz, direneceğiz!

SYKP Kadın Meclisi